Pensjonat Villa Sobótka

Pensjonat Villa Sobótka

Cechą charakterystyczną i atrakcją krajobrazową jest zwarta grupa górska – Masyw Ślęży. O atrakcyjności tego miejsca stanowi piękno krajobrazu, bogactwo przyrody, osobliwości geologiczne, bogate zasoby czystej wody oraz cenne zabytki archeologiczne, zwłaszcza z okresu kiedy Ślęza była ośrodkiem kultu. Prawie połowa obszaru gminy leży w granicach Ślężańskiego Parku Krajobrazowego, utworzonego w celu ratowania unikatowego krajobrazu i znalezisk archeologicznych. Sobótka położona jest w niewielkiej odległości od ważnych tras drogowych i kolejowych. Jest to doskonałe miejsce dla osób szukających miejsca na złapanie oddechu, a jednocześnie możliwości dotarcia w niecałą godzinę do centrum Wrocławia.

willa-sobotka

Budynek Villi Sobótka został przystosowany do obsługi osób starszych i niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich lub niewidzących/niedowidzących. Ciągi komunikacyjne, drogi ewakuacyjne i pokoje zostaną oznaczone lakierem puchnącym, tzw. lakierem Braille’a. Cały obiekt hotelowy będzie dostępny dla osób niepełnosprawnych dzięki odpowiednio przystosowanej windzie.

Na terenie pensjonatu znajdują się park, ogród, staw/oczko wodne, duża altana z grillem oraz punkt widokowy.

Naszym pensjonariuszom oferujemy:

 

Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 14:00 i kończy dnia następnego o godz. 12:00. W przypadku pobytu weekendowego, zaczyna się on w piątek o godz. 14:00 i kończy w niedzielę o godz. 12:00.
Nasz obiekt jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Chętnie dostosujemy się do Państwa indywidualnych potrzeb np. zorganizujemy kolację, ognisko lub grill.