Pierwsze smaczki z kampanii wyborczej

Kampania wyborcza w gminie ruszyła. Kandydaci na burmistrza oraz radnych zaczynają patrzeć na nas z najróżniejszych zakątków naszego regionu. Spotkania, prezentacje i broszury są już praktycznie wszędzie dostępne.

W poprzednich wyborach w Gminie Sobótka działo się całkiem sporo. Mieliśmy listy otwarte, odpowiedzi, apele. Ciekawe projekty oraz wspaniałe obietnice. Padły nawet deklaracje wybudowania wyciągu na Ślężę. Wszystkich którzy chcą przypomnieć sobie coś z tego okresu zapraszamy do śledzenia tagu wybory Sobótka w naszym serwisie.

Mamy też pierwsze kampanijne smaczki którymi dzielimy się teraz z wami.

Kandydat na burmistrza Mirosław Jarosz nie zarejestrował dla siebie domeny z własnym imieniem i nazwiskiem. Być może tego nie planował, być może o tym zapomniał, może chciał użyć innej domeny.

Kandydat na burmistrza Hubert Kurdziel ma ustawione przekierowanie na swoja stronę kampanijną z domeny miroslawjarosz.pl ( zarejestrowanej na ukryte dane 10.03.2018 ) – taki zbieg okoliczności.

Cóż wybory jak to wybory nie bywają łatwe 🙂 Również i my będziemy mieli przyjemność dokonać wyboru. Zapomnienie, przeoczenie czy też rozgrywki w stylu niezbyt czystym? Dla każdego coś dobrego. Przyglądajmy się dalej, kampania poza niebywałymi stertami obietnic potrafi nam wiele rozjaśnić.

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

6 komentarze do wpisu “Pierwsze smaczki z kampanii wyborczej

 1. sobotni pisze:

  taki to kandydat…. w kampanii już pokazuje że reguły fair play oraz czystej gry raczej nie będą obowiązywały…

 2. Radek pisze:

  Sytuacja nikorzystna obu kandytatów.

  Pan Jarosz ma minusa za brak swojej strony internetowej, co pokazuje, iż niedocenia Internetu lub nie nadąża za obecnymi standardami.

  Pan Kurdziel ma minusa za nieczysty chwyt. Paradoksalnie ta akcja przyniesie mu raczej więcej szkody (obnażając jego bucowatość), niż pożytku.

 3. Look pisze:

  Dokładnie zgadzam się z przedmówcą. Szkoda dla Huberta będzie dotkliwa. Największa korzyść jest dla nas – widzimy czego można się spodziewać…

 4. SoboWatch pisze:

  Wychodzi szydło z worka 🙂

  Śmieszy jednak fakt że wszystkie przykłady pokazują że takie działanie zawsze się mści a mimo tego ktoś to robi.
  W najlepszym wypadku będzie się ciągnęło za sprawcą przez wiele lat.
  W tym gorszym odtrąci sporą część wyborców ponieważ tego typu działania wszystkim się przejadły.

 5. jacenty pisze:

  Mija 2 miesiąc od objęcia stanowiska burmistrza a tu lekka piz……, nie ma nic. Nowy burmistrz zwalnia z pracy tylko ludzi. No cóż, jeżeli ktoś zaczyna od zwalniania ludzi z pracy to ciekawe jak skończy.

 6. SoboWatch pisze:

  jacenty – jak nic ? może nie tam zaglądasz ? Ja widzę że drgnęło. Widzę pozytywne ruchy – choć może nieco kontrowersyjne, widzę niebywały zwrot w urzędzie – tam się zrobiło miło nawet przez telefon.

  zwolnienia – zawsze nie jest to miły temat. zawsze będzie trudny ale nie da się ukryć że ten temat to konieczność w gminie Sobótka

Skomentuj to

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *