Pierwszy oficjalny trening na trasie półmaratonu Ślężańskiego

To nasza tradycja – treningi na trasie półmaratonu.
Zapraszamy drugiego dnia świąt 26.12.2018 na trening na trasie półmaratonu.
Już od godz. 8:00 można skorzystać z szatni i natrysków w sali fitness przy stadionie w Sobótce przy ul. Św. Anny. W tym dniu parking przy sali będzie dla biegaczy bezpłatny.

Trening w zamyśle jest na zapoznanie z trasą półmaratonu w formie rozbiegania. Organizujemy to od jedenastu lat. Często przyjeżdżali ludzie, którzy potem debiutowali w półmaratonie na naszych zawodach. Dystans jak się można domyśleć to 21km. Praktyka pokazała, że każdy biegnie jak chce. Na świątecznym treningu Klub Biegacza Sobótka oraz zaprzyjaźniona z nami Świdnicka Grupa biegowa zapewnia Pacemakerów.
Na czas 2:15 poprowadzi grupę Ania Puchała z KB Sobótka. Na 1:50 – szef Świdnickiej Grupy Biegowej Jacek Gołębiewski.
Będzie też pacemaker na 2:00.
Oficjalne rozpoczęcie o godz. 10:00.

Zapewniamy „assistance” na trasie – jeśli ktoś z różnych powodów będzie musiał przerwać trening – pomożemy w dotarciu do sali.
Po biegu czeka ciepła herbata miętowa przygotowana przez Dyrektora Biegu Wojciecha Kacperskiego. Zapraszamy.

Treningi będą organizowane wielokrotnie. Za każdym razem powiadamiamy o tym w mediach lub newsletterze.
UWAGA!
Biegacze mogą samodzielnie korzystać z zaplecza sali fitness przy stadionie w każdą niedzielę. Dla biegaczy trenujących na trasie półmaratonu jest to bezpłatne.

Życzymy Radosnych i Pięknych Świąt Bożego Narodzenia oraz zdrowia, pogody ducha, biegania z radością bez kontuzji oraz realizacji wszystkich, planów i marzeń w nadchodzącym roku!

UWAGA! Jeśli ktoś chciałby pobiec samodzielnie w pierwszy dzień świąt – 25.12.2018 – jest to również możliwe ale zapewniamy tylko szatnię.

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Skomentuj to

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *