Pierwszy w historii PL „triathlon” dla Januszy i Grażyn.

18 sierpnia 2018 roku przy Zalewie Sulistrowickim wystartuje pierwszy w historii PL „triathlon” dla Januszy i Grażyn.
Impreza ma przyjąć formię zabawy i zapoznania z tą dyscypliną sportu.

Zapisy już jutro (20.05.2018)  od godziny 8:00

 

Jak piszą organizatorzy:

Bez spiny na nowości sprzętowe ale z duchem sportu i pełnym zaangażowaniem. Bez napinki, na luźno gdyż to nie impreza dla triathlonistów tylko dla ich żon, matek, kochanek, znajomych oraz wujków i ciotek. Dystans to „około” 1/8 IM.

Zawodowcu-amatorze to impreza dla Twojej żony, męża, szwagra, teścia a może teściowej lub kolegi z pracy, który zawsze do tej pory kibicował właśnie Tobie a teraz role mogą się zamienić i to ty będziesz jej (jego) kibicem w tym wyjątkowym wydarzeniu! Zaproś ich do zabawy ! Przyjedź z nimi a na pewno chętnie skorzystają z Twoich rad i doświadczeń

My gwarantujemy super atmosferę i extra zabawę. Wszyscy startujący zawodnicy jak i ich kibice zobowiązani są do uśmiechu na twarzy podczas całych zawodów a szczególnie po ich ukończeniu! Nadrzędną zasadą naszych zawodów są reguły fair play, np. pomoc na trasie innym uczestnikom, przekazywania dobrej pozytywnej energii na innych zawodników oraz zebranych przy trasie kibiców, ect!  U nas za pomoc drugiemu zawodnikowi nie będziesz karany jak na zawodach z cyklu IRONMAN. Za takie gesty będziesz nagradzany brawami.

 

Jeśli chcesz się przekonać jak to jest pokonać swoje słabości w trzech sportowych dyscyplinach w ciągu jednego dnia – to wydarzenie właśnie dla Ciebie.
Zmagania odbędą się na następujących dystansach:

 

Prawo startu w zawodach posiadają osoby, które w dniu 18.08.2018 r. będą miały ukończone 18 lat i okażą podczas weryfikacji w biurze zawodów dokument tożsamości.

Dokonają opłaty startowej w wysokości 150 zł oraz podpiszą osobiście oświadczenie w biurze zawodów o tym, że: nigdy nie brały udziału w oficjalnych zawodach w Polsce i za granicą na dystansach: IRONMAN, 1/2 IRONMAN (70.3 IM ), 1/4 IRONMAN oraz OLIMPIJSKIM a także, że startują w zawodach z własnej woli i na własne ryzyko i że ich stan zdrowia zezwala na udział w tych zawodach.

 

Zawody odbędą się w dniu 18.08.2018 roku, start zawodów:

 

Trasa rowerowa

 

Trasa biegowa

 

 

Więcej informacji o „triathlonie dla Januszy i Grażyn” znaleźć można na stronie internetowej. http://hba.huzarski.pl/tri-janusz oraz na fanpage wydarzenia: https://www.facebook.com/profile.php?id=1649989268369705&ref=br_rs

 

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Skomentuj to

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *