Pomóżmy Jankowi Twardzielowi!

Pamiętacie Janka Twardziela, dla którego wraz z tysiącami innych ludzi zbieraliśmy pieniądze na skomplikowaną operację serca w USA ? Dzięki wspaniałej postawie udało się zebrać ponad 370 tys zł i przeprowadzić operację, a ta zakończyła się sukcesem!

Sukces ten zawdzięczamy również i wam za co w imieniu rodziców oraz całej rodziny Janka serdecznie dziękujemy!

 

Jak zapewne jednak pamiętacie, wykonana operacja, która kosztowała ok 370 tys zł, to jedna z dwóch niezbędnych do tego aby Janek był zdrowy. Koszt tej drugiej operacji o nazwie Double Switch to kwota ok 870 tys zł !!! W związku z tym, w serwisie siepomaga.pl ponownie ruszyła zbiórka pieniążków na ten cel. Już dziś Janka wsparło ponad 3 tys. ludzi dobrego serca i zebrało się ponad 110 tys zł!

 

W tym miejscu redakcja twojasobotka.pl zwraca się do wszystkich o wsparcie zbiórki. Liczy się każda kwota. Każda złotówka dorzucona do zbiórki pozwoli Jankowi wrócić do zdrowia. Wpłat można dokonywać za pośrednictwem Fundacji Siepomaga na stronie dedykowanej Jankowi: https://www.siepomaga.pl/janklaczek2

Dokonanie wpłaty jest bardzo proste i zajmuje dosłownie 2 minuty. Te 2 minuty mogą pozwolić na normalne życie Janka i jego rodziny!

Zobaczcie ile już udało się zebrać:

 

W ramach wsparcia akcji każdy, kto dokona wpłaty w kwocie minimum 50 zł może opublikować miesięczną reklamę na łamach naszego serwisu*. Wystarczy skontaktować się z nami i potwierdzić informację o dokonanej wpłacie. Miejsca na reklamę oznaczone są informacją Pomóż Jankowi.
Po szczegółowe informacje w tym temacie prosimy o kontakt z redakcją.

 

 

Zobaczcie co napisali rodzice Janka po pierwszej operacji:

Bez wątpliwości możemy powiedzieć, że nasz Jasiu znalazł się w odpowiednim, czasie, w odpowiednim miejscu, że przekazaliśmy jego serduszko w ręce najlepszych światowych specjalistów. Oczywiście pamiętamy, komu to zawdzięczamy. Tobie. Nasza wdzięczność nie zna granic. To, że idealnie zdążyliśmy, podkreślał także profesor – banding został przeprowadzony w najlepszym możliwym czasie, dzięki czemu ryzyko powikłań leczenia jest minimalne! Mamy już kosztorys drugiego etapu. Jasiek będzie miał przeprowadzoną operację double switch, korekcję napływu na poziomie przedsionków i połączeń komorowo-tętniczych. Będzie mieć też zrobione cewnikowanie serca (przed operacją) i ablację, która opanuje złe przewodzenie elektrostatyczne, a tym samym zlikwiduje częstoskurcz. Gdyby były jakieś komplikacje, Jaśkowi zostanie również założony rozrusznik serca, mamy jednak nadzieję, że bez tego się obędzie. Po tej operacji Jasiek może zostać dzieckiem, które będzie funkcjonować bez żadnych leków! Dziś ich przyjmowanie wyznacza rytm naszego dnia – Jasiek bierze leki 9 razy dziennie, na arytmię, na wzmocnienie serca, immunopresyjne… Nasz synek nie tylko będzie żył, ale też będzie jak każde inne, zupełnie zdrowe dziecko!

 

Więcej informacji o Janku jego operacji, leczeniu oraz walce z chorobą i czasem przeczytać możecie na stronie Janka Twardziela na facebooku:

https://www.facebook.com/janektwardziel


KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Skomentuj to

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *