Rowery Wroclaw - Thirty Three Bicycle Studio
Wszelkie bieżące informacje dotyczące sytuacji z wodą pitną na terenie gminy dostępne są na stronie UMiG Sobótka w sekcji dla mieszkańców: https://www.sobotka.pl/aktualnosci/dla-mieszkancow/

Promesa dla Gminy Sobótka z programu Senior+

7 marca 2019 r. w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu, Burmistrz Miasta i Gminy Sobótka Mirosław Jarosz odebrał z rąk Wiceministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Marcina Zielenieckiego oraz Wicewojewody Dolnośląskiego Kamila Krzysztofa Zielińskiego promesę na utworzenie i wyposażenie klubu „Senior+”, opiewającą na kwotę 119.000 zł. Fundusze zostaną przeznaczone na adaptację pomieszczeń i wyposażenie klubu.

Celem wieloletniego programu „Senior +” jest m.in. zwiększenie aktywnego uczestnictwa seniorów w życiu społecznym, w szczególności zapewnienie wsparcia poprzez udostępnianie osobom starszym infrastruktury pozwalającej na aktywne spędzanie wolnego czasu, korzystanie z oferty na rzecz społecznej aktywizacji, a także zaktywizowanie i zaangażowanie seniorów w działania samopomocowe i w środowisku lokalnym.

źródło: Gmina Sobótka

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Skomentuj to

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *