Przegrana w procesie z powództwa p. Aleksandry Majdeckiej-Budziłek przeciwko Marzenie Tomaszczak i Józefowi Grygorcewiczowi

Poniżej publikujemy informacje nadesłane do naszej redakcji. Dotyczą one sprawy sądowej z powództwa Pani Aleksandry Majdeckiej-Budziłek przeciwko Pani Marzenie Tomaszczak i Panu Józefowi Grygorcewiczowi. Proces odbywał się w trybie wyborczym, a dotyczył artykułów, „Skandal w SP1”oraz „ Pracownia tkaniny artystycznej w SP1 do likwidacji”, które ukazały się w czasopiśmie Świat Sobótki.

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Obiecałam Wam , że opiszę sprawę sądową w trybie wyborczym z powództwa p. Aleksandry Majdeckiej-Budziłek przeciwko Marzenie Tomaszczak i Józefowi Grygorcewiczowi w trybie wyborczym za artykuł „Skandal w SP1”oraz artykuł „ Pracownia tkaniny artystycznej w SP1 do likwidacji”. Na mocy wyroku sądu pierwszej i drugiej instancji p. Aleksandra Majdecka-Budziłek przegrała.
Składając pozew w trybie wyborczym zażyczyła sobie oprócz wielkich przeprosin w „ Świecie Sobótki” i „Polska The Times gazeta Wyborcza”dodatkowo 20 000zł na rzecz parafialnego Zespołu Caritas św. Józefa Oblubieńca NMP w Nasławicach. Próbowałam znaleźć w internecie skład Parafialnego Zespołu Caritas, są anonimowi, możemy się tylko domyślać kto za tym parafialnym Zespołem stoi oczywiście na czele z ks. Zbigniewem S. któremu jeszcze cztery lata temu pomagałam w załatwieniu wieloset tysięcznej pożyczki od naszego aktualnego burmistrza Stanisława Dobrowolskiego.
Wszystkie zarzuty od „a” do” v” ( bo tyle ich było), zostały odrzucone przez Sąd. Ja zaś na tę okoliczność miałam zgłoszonych 16 świadków w postaci rodziców i byłej p. dyrektor Ewy Białobrzeskiej. Za odwagę i chęć pomocy w pisaniu przez całą słoneczną niedziele dziękuje bardzo gorąco wszystkim , którzy przyszli , dali swoje nazwiska i nadal walczą o to aby sytuacja w naszej SP1 w Sobótce uległa jak najszybszej poprawie, aby pracownia tkaniny artystycznej znowu mogła pracować, na to czekają dzieci; aby nauczyciele mieli komfort prac ; na TO CZEKAJĄ RODZIC;, aby papierologia stworzona przez p. Majdecką –Budziłek nie przysłaniała i ograniczała tego co jest dla nas rodziców najważniejsze EDUKACJA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE Z POSIADANYM CZASEM NA KONTROLE KAŻDEGO ZESZYTU , dzisiaj nauczyciele na to nie mają czasu , nie mają też czasu dla własnych rodzin , gdyż godzinami po pracy siedzą przy tworzeniu papierologii. Wiem , że nowy pomysł p. dyr.Aleksandry Majedckiej –Budziłek to protokołowanie zebrań z rodzicami ?
Autor: Marzena Tomaszczak
KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

komentarz do wpisu “Przegrana w procesie z powództwa p. Aleksandry Majdeckiej-Budziłek przeciwko Marzenie Tomaszczak i Józefowi Grygorcewiczowi

  1. Ks,Zbigniew Słobodecki pisze:

    Do informacji p.Marzeny Tomaszczak i czytelników, kredyt, który zabezpieczony jest notarialnie i jego spłata, użyczony był w wysokości dwustu tysięcy złotych i jest spłacany przez parafian.Informację o nim maja również członkowie kandydatów do rady p. Jankowiak – p. Maria Pietyra i p. Rafał Kotwica.
    A lista zarzadu Caritas Parafii Nasławice jest wywieszona w kazdym z czterech kościołów parafii.

Skomentuj to

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *