Rally Masters – 12 – 13. 10.2013

Już w ten weekend w Sobótce odbędzie się niecodzienne wydarzenie – Rally Masters.

Grupa klubów sportowych z Dolnego Śląska organizuje spotkanie mistrzów. Mistrzów byłych, aktualnych i przyszłych. Ta otwarta formuła zaproszenia do uczestnictwa powinna pozwolić znaczącej liczbie osób poznać uroki sportowej rywalizacji na różnych poziomach zaangażowania.
Rally Masters

 
W rajdach samochodowych mogą wziąć udział: amatorzy w KJS Rally Masters Debiut z trasami do 1,5 km (zero licencji, samochody z podstawowymi systemami bezpieczeństwa), właściciele licencji R2 w rajdzie okręgowym Rally Master Junior z trasami do 5 km, posiadacze licencji R1 i R w Rally Masters na trasach widocznych w dziale mapy. Gwiazdami pierwszej wielkości będą mistrzowie tamtych, fascynujących rajdów w pojazdach z tamtych lat: Trabantach, Polonezach, Fiatach 125p, Fordach Eskortach czy Toyotach Celica. Rajd został tak zaprojektowany, że wszystkie załogi startują z tego samego miejsca. Jadą po tych samych odcinkach specjalnych różniących się tylko ich długością. Jednym z celów zawodów jest poprawienie rekordu trasy Sobótka – Sulistrowiczki (17,65 km) należącego do Patricka Snijersa i być może jego osobisty udział w imprezie.

 

Zamiarem Organizatorów jest przeprowadzenie wielopokoleniowej imprezy sportowo-rekreacyjnej, adresowanej do całych rodzin jako alternatywa dla miejskiego sposobu spędzania czasu.

W ramach całego weekendu odbędą się następujące zawody:

 

Więcej informacji na stornie RallyMasters.pl

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ