Specjalne wyróżnienie dla wyścigów kolarskich zorganizowanych w 2013 r. w Sobótce oraz nagroda FAIR PLAY 2013 dla sobótczanina Bartosza Huzarskiego!

 

Miło mi poinformować, że na oficjalnej gali BGŻ ProLigi w dniu 12 października która odbyła się na BGŻ Arenie jedno z dwóch specjalnych wyróżnień przypadło wyścigom kolarskim organizowanym w Sobótce. Wyróżnienie otrzymał wyścig „Ślężański Mnich” i Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym Sobótka 2013. To wielkie wyróżnienie dla organizatorów i współorganizatorów imprez kolarskich w Sobótce. Wyścigi organizowane w Sobótce były stawiane za przykład nowego podejścia do organizacji imprez sportowych jako szczególnego wydarzenia w środowisku lokalnym i doskonałej współpracy z samorządami na szczeblach gmin, powiatów , województwa, współpracy ze stowarzyszeniami i organizacjami lokalnymi. Pragnę podziękować wszystkim którzy przyczynili się do tego wyróżnienia : Urzędowi Miasta i Gminy w Sobótce z Burmistrzem Stanisławem Dobrowolskim, radnym, stowarzyszeniom, organizacjom, parafią, sołectwom osobom prywatnym organizującym strefy kibica. ŚOKSiR w Sobótce, Gimnazjum w Sobótce, policji, strażakom, żołnierzom, SPONSOROM, kibicom, mieszkańcom gminy za wyrozumiałość, działaczom i zarządowi klubu kolarskiego oraz nie zawodnej ekipie obsługującej stale imprezy kolarskie. To sukces Sobótki – to Wasz sukces. Podczas gali przyznano wyróżnienie FAIR PLAY 2013 którego laureatem został sobótczanin Bartosz Huzarski. Wydarzenia kolarskie i postawa Bartka powoduje to że Sobótka staje się ponownie szczególnym miejscem na kolarskiej mapie Polski. Warto to wykorzystać. Kolejnym dowodem na to, że kolarska rodzina dobrze czuje się w naszej gminie jest przyznanie przez Polski Związek Kolarski klubowi kolarskiemu ponownie organizacji Mistrzostw Polski w Kolarstwie Szosowym 2014.

Zapraszamy do obejrzenia relacji TV z gali BGŻ ProLigi dostępnej pod adresem: http://bgzproliga.s24.pl/gala-bgz-proligi-2013-wideo,s131561/

oraz materiału podsymowującego BGŻ ProLigę 2013:

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:

 

 

0001

 

0002

 

0003

 

0004

 

0005

 

0006

 

0007

 

0008

 

 

 

Z podziękowaniem i wyrazami szacunku

Prezes KS Ślęża Sobótka

Przemysław Bednarek

 

 

źródło: Urząd Miasta I Gminy Sobótka

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Skomentuj to

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *