Studio Wokalne w Sobótce – Zajęcia wokalno-muzyczne

Ślężański Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji zaprasza na Studio Wokalne w Sobótce – Zajęcia wokalno-muzyczne, które poprowadzi Tomasz Sochacki

Zapraszamy na pierwsze spotkanie, które będzie przeprowadzone #bezpłatnie w dniu:

4 grudnia 2018 roku
w godz.: 16:30-17:30

Przyjdź, zaśpiewaj i zapisz się na kolejne zajęcia, które odbędą się w Regionalnym Centrum Kultury Słowiańskiej w Sobótce! Po pierwszym #bezpłatnym spotkaniu zapraszamy na kolejne, które płatne są w sekretariacie RCKS. O terminach warsztatów będziemy informować na spotkaniu organizacyjnym (4 grudnia)

Zajęcia przeznaczone dla dzieci (od 7 roku życia), młodzieży i dorosłych. Studio Wokalne w Sobótce – Zajęcia wokalno-muzyczne obejmują:

– pracę nad profesjonalną barwą głosu dobraną do stylistyki muzycznej;
– poszerzenie skali głosu;
– zdrowe użycie głosu w stylach od muzyki pop poprzez jazz, musical, muzykę klasyczną do rockowej;
– pracę nad uzyskaniem jednolitej barwy głosu na całej skali;
– udział w festiwalach, konkursach i koncertach;
– dobrą atmosferę

Dzięki uczestnictwu w zajęciach nauczysz się śpiewać czysto i dźwięcznie bez obciążania strun głosowych, zwiększysz skalę głosu oraz dopracujesz swobodne przechodzenie od dźwięków niskich do wysokich. Nauczymy cię improwizacji, która jest potrzebna w utworach, ale także jak uwalniać emocje na scenie. Poznasz czym jest MIX oraz jak ważny jest balans w Twoim głosie.

Zajęcia poprowadzi: Tomasz Sochacki– świdniczanin, muzyk, wokalista, pedagog, certyfikowany trener wokalny IVTOM. W latach 2011-2012 członek zarządu Międzynarodowego Stowarzyszenia Sztuki Wokalnej „Natural Voice Perfection”. Od 2011r. członek i trener amerykańskiego stowarzyszenia nauczycieli śpiewu „International Voice Teachers Of Mix” (www.ivtom.org). Współpracował z Grzegorzem Wierzbą z którym wspólnie koncertował i komponował utwory. Wraz z Mateuszem Puławskim, Piotrem Świętoniowskim i Piotrem Nosalem stworzył projekt „Zaucha Quartet”, gdzie można było usłyszeć piosenki Andrzeja Zauchy w nowych aranżacjach. Śpiewa muzykę rozrywkową, związany jest z nurtem poezji śpiewanej. Pracował w wielu ośrodkach kultury prowadząc zajęcia wokalne. Ze swoimi wychowankami zdobył wiele prestiżowych nagród na festiwalach ogólnopolskich i międzynarodowych. Zasiada jako juror w wielu konkursach i prowadzi warsztaty wokalne w całej Polsce. W 2004 r. założył własne Studio Wokalne. W 2007 r. otworzył Szkołę Artystyczną pod nazwą Studio Artystyczne „Katharsis”, gdzie każdy mógł rozwijać swoje pasje w kierunku wokalnym, muzycznym, tanecznym i plastycznym, która działała do czerwca 2015 r. Cały czas współpracuje z wieloma nauczycielami śpiewu w całej Polsce i na świecie pogłębiając swoją wiedzę zarówno praktyczną jak i teoretyczną. Prowadził również zajęcia wokalne w Irlandii (Cork). Od wielu lat współpracuje również z foniatrą i logopedą, którzy pomagają mu w podjęciu odpowiednich działań dla osób przychodzących z problemami głosu i mowy. Obecnie wraz z żoną prowadzi w Świdnicy Studio Muzyczne Katharsis, a jego podopieczni zdobywają nagrody na festiwalach i konkursach.

źródło: ŚOKSiR

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Skomentuj to

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *