Szalona cho cho cho – inka! – budujemy, pstrykamy, nagradzamy!

 

Podobnie jak Mikołaj przed Świętami, my także nie próżnujemy – i to po 4-kroć!

www.soksir.sobotka.pl

„Razkroć”  – od poniedziałku na naszym profilu fejsbukowym rusza internetowy konkurs – adresowany do każdego miłośnika literatury dziecięcej  – nagrodą będą książki autorstwa Grzegorza Kasdepke wraz z jego autografem. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest polubienie naszego fanpage’a  i odpowiedź na pytanie. Wśród prawidłowych odpowiedzi przeprowadzimy losowanie i wyłonimy 3 szczęśliwców. Zasady konkursu oraz pytanie zostaną podane w osobnym poście.

Śledźcie nasz profil: Ślężański Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji https://www.facebook.com/SOKSiR

Dwakroć – od wtorku wraz z Dyskusyjnym Klubem Książki rozpoczynamy budowę książkowej choinki. Ciekawe, czy będzie taka, jak zeszłoroczna?

Trzykroć – tylko w czwartek niepowtarzalna szansa – darmowa fotka studyjna z Mikołajem przy unikatowej choince! Każdemu, kto przyjdzie tego dnia między 16.00 a 19.00, zrobimy zdjęcie i prześlemy na maila; dla przybyłych maluchów dodatkowo słodka przekąska. Zakończenie konkursu.

Czterokroć – w piątek – ogłoszenie wyników konkursu na fejsbuku i stronie ŚOKSiR. Nagrody będą do odbioru do końca roku w siedzibie Biblioteki, ul. Świdnicka 20a, w godzinach jej pracy. /Uwaga! W okresie świątecznym zmieni się rozkład pracy/

Niech te święta będą naprawdę „czytelne w odbiorze”!

 

plakat-mikolaj-kopia2-page-001

źródło: Urząd Miasta I Gminy Sobótka

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Skomentuj to

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *