Szósty Ślężański Bieg Młodzieżowy już jutro.

Już w środę 13 czerwca 2018 r. po raz szósty na Sobótczańskim Rynku, u podnóża Góry Ślęży zgromadzi się około 500 zawodników wraz z rodzinami i osobami towarzyszącymi. O 18:00 wystartują pierwsi zawodnicy 6. Ślężańskiego Biegu Młodzieżowego. Ta wspaniała impreza biegowa skupia wokół siebie wielu fanów i zaraża pasją do biegania kolejne młode roczniki. W biegu startują dzieci i młodzież już od 4 roku życia. I wszyscy zawodnicy, nawet ci najmłodsi biegną z numerami startowymi z chipem elektronicznym odczytujących ich wyniki. Na tym biegu nie miejsca na niejasne sytuacje, kto był pierwszy a kto drugi… Poza odczytem elektronicznym nad poprawnością wyników czuwa sędzia główny Henryk Załęski obserwując bacznie zapisy kamer na mecie.

Każdy Uczestnik biegu otrzymuje pakiet startowy składający się z koszulki biegowej, czapeczki, imiennego numeru startowego z chipem elektronicznym oraz dodatkami. Każdy zawodnik, który ukończy bieg otrzymuje piękny medal. Na trasie znajduje się punkt wodny, który służy zarówno zawodnikom w trakcie biegu jak i tym, którzy go ukończyli.

Podczas dekoracji zwycięzcy otrzymuję statuetki, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Możemy za tradycję uznać nagrody od naszego Partnera WADERa dla najmłodszych zwycięzców biegu. I tak 4 roczniki od 2014 do 2011 otrzymują fantastyczne zabawki polskiego producenta firmy Wader-Woźniak.

Mamy nadzieję , że i w tym roku radość dzieciaków będzie równie wielka jak w poprzednich ? a medale i nagrody już u czekają!!!

Medale Ślężańskiego Biegu Młodzieżowego

Medale Ślężańskiego Biegu Młodzieżowego

Zapraszamy zatem tych, którzy biegną, kibicują i mogą być 13 czerwca w Sobótce do uczestniczenia w tej fantastycznej imprezie biegowej. A tych, którzy nie mogą być z nami ciałem zapraszamy do śledzenia naszego Fanpage bo po biegu na pewno zamieścimy artykuł oraz galerię ze zdjęciami abyście mogli poczuć wspaniały klimat tego wydarzenia ? Oczywiście jak co roku zdjęcia oraz film zapewni FotoVideo Sobótka więc nic nam nie umknie

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Skomentuj to

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *