V Dolnośląska Gala Talentów

Uczennica klasy 6c Zuzanna Jóźków reprezentowała naszą szkołę na V Dolnośląskiej Gali Talentów. Zaprezentowanie umiejętności językowych nie jest łatwym zadaniem. Zuzanna na  Gali Talentów  wyrecytowała w czterech językach fragment ulubionej książki pt. Pipi pończoszanka autorki  Astrid Lindgren. Po recytacji Zuzanna chętnie odpowiadała na pytania dotyczące jej nauki języków.

 

 

Zuzanna Jóźków – klasa 6c

 

20.03.2015

 

 

 

 

Zuzanna Jóźków – lat 11 – uczennica klasy szóstej. Od najmłodszych lat mówi biegle po angielsku i hiszpańsku. Od grudnia 2014 roku uczy się języka francuskiego. Chętnie bierze udział w różnych konkursach i olimpiadach, w których osiąga najlepsze wyniki: Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego OLIMPUS, Szkolny Konkurs Recytatorski, Gminny Konkurs Recytatorski, Powiatowy Konkurs Recytatorski, WrocławskiI Matemtyczny Marsz na Orientację i inne. 

Jest uzdolniona matematycznie. Uczestniczy w Lidze Zadaniowej organizowanej przez Instytut Matematyki Uniwersytetu Wrocławskiego. Od klasy II jest słuchaczką Uniwersytetu Dzieci we Wrocławiu – obecnie na kierunku MISTRZ I UCZEŃ. Bardzo lubi czytać książki, pływać, grać w tenisa, jeździć na nartach, grać na pianinie i tańczyć. W klasie IV założyła szkolny zespół czirliderek. 

Kocha zwierzęta i podróże. Marzy o wyjeździe do Afryki do Ghany – gdzie ma wielu przyjaciół, z którymi stale utrzymuje kontakt. Zaangażowała się w zbiórkę pieniędzy, odzieży i zabawek dla dzieci z Ghany. Jest dobrą organizatorką, w klasie III, IV i V była przewodniczącą klasy. Jest kreatywna, sumienna i nadzwyczaj skromna.

Bożena Olichwer-Ostrowska

   

 

 

 

Źródło: http://www.sp1sobotka.pl/?q=gala_talent%C3%B3w

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Skomentuj to

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *