Rowery Cannondale - Thirty Three Wrocław

Wybory parlamentarne już w tę niedzielę 13.10.2019

Już w tę niedzielę odbędą się Wybory Parlamentarne w których wierać będziemy kandydatów do Sejmu i Senatu

Wybory przeprowadzone zostaną na podstawie kodeksu wyborczego. Obywatele Polski uprawnieni do głosowania wybiorą w nich 460 posłów i 100 senatorów.

Gmina Sobótka znajduje się w okręgu wyborczym nr 3 w wyborach do Sejmu oraz w okręgu wyborczym nr 6 w wyborach do Senatu.

Poniżej przedstawiamy listy kandydatów na których oddajemy głosy w naszych okręgach wyborczych.

Lista nr 1
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  1. Protasiewicz Jacek, Radomierzyce, parlamentarzysta
  2. Zegan Maciej Adam, Wrocław, strażnik miejski
  3. Bronowicka Joanna Barbara, Wrocław, kierownik podmiotu leczniczego
  4. Duda Grzegorz Tomasz, Milicz, historyk
  5. Socha Jan, Wrocław, urzędnik samorządowy
  6. Malec Tomasz Stanisław, Wrocław, technik mechanik
  7. Lech Ryszard, Milicz, nauczyciel
  8. Szydełko Witold, Twardogóra, przedsiębiorca
  9. Litwin Ewa Grażyna, Wilczyce, ekonomista
  10. Kuryś Hieronim Stanisław, Smolec, trener sportu
  11. Warcholiński Marek, Ludów Polski, nauczyciel
  12. Kwiatkowska-Korczak Janina, Wrocław, pracownik naukowy
  13. Kucharska Aleksandra Anna, Wrocław, urzędnik
  14. Kuźmicz Łukasz Maciej, Bielawki, rolnik
  15. Grocholski Bartosz Krystian, Wołów, inżynier rolnictwa
  16. Macała Łukasz Michał, Wrocław, pracownik logistyki
  17. Szulc Joanna Alicja, Jelenia Góra, biotechnolog
  18. Furdyna Jolanta Stanisława, Wrocław, prawnik
  19. Zalewski Karol Henryk, Oława, teolog
  20. Bubnicka Barbara Maria, Wrocław, przedsiębiorca
  21. Kowalski Arkadiusz Rafał, Świnoujście, inżynier mechanik
  22. Majocha Elżbieta Marta, Wrocław, instruktor amatorskiego ruchu artystycznego
  23. Sołtys Jacek Jan, Radwanice, inżynier rolnictwa
  24. Adamczyk-Pogorzelec Bożena Maria, Lubań, historyk
  25. Bartoszewicz Urszula Agnieszka, Wrocław, przedsiębiorca
  26. Pawnuk Emilia Maria, Strzelin, inżynier budownictwa
  27. Mróz-Możdżonek Joanna Róża, Wrocław, prawnik
  28. Łopatka Mirosław Mieczysław, Wrocław, przedsiębiorca

Lista 2
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  1. Stachowiak-Różecka Mirosława Agnieszka, Wrocław, pedagog
  2. Hreniak Paweł Marek, Wrocław, ekonomista
  3. Świat Jacek, Wrocław, parlamentarzysta
  4. Czarnecki Przemysław Maksymilian, Wrocław, parlamentarzysta
  5. Calińska-Mayer Małgorzata Maria, Wrocław, prawnik
  6. Jaroch Andrzej Stanisław, Wrocław, nauczyciel akademicki
  7. Jędrysek Mariusz Orion, Wrocław, nauczyciel akademicki – nauki o ziemi
  8. Soin Agnieszka Anna, Wrocław, parlamentarzysta
  9. Dytko Piotr Jan, Łozina, prawnik
  10. Adamski Artur, Wrocław, filolog
  11. Brezdeń Zdzisław Ireneusz, Godzikowice, inżynier mechanik
  12. Bartnik Wojciech Stanisław, Oleśnica, sportowiec
  13. Domagała Krzysztof Marek, Łazy Małe, mechanik maszyn melioracyjnych
  14. Kowalczyk Roman, Wrocław, nauczyciel
  15. Pieńkowski Robert, Wrocław, nauczyciel
  16. Stopa Urszula Maria, Wrocław, naczelnik wydziału
  17. Zając Wiesław Antoni, Bierzyce, mechanizator rolnictwa
  18. Brząkała Agnieszka Maria, Ligota Piękna, pracownik samorządowy
  19. Wawrzyniak Adrian Sławomir, Turzany, rolnik
  20. Wojewódka Karolina, Środa Śląska, ekonomista
  21. Piechel Michał, Wrocław, teolog
  22. Strumecka Marzanna Teresa, Sokołowice, naczelnik
  23. Leszczyńska-Ner Zofia Maria, Święta Katarzyna, nauczyciel
  24. Harasny Marek, Żórawina, programista aplikacji
  25. Maksymiak Magdalena Maria, Wiązów, prawnik
  26. Mrozowska Karolina Marta, Wrocław, urzędnik
  27. Kempa Cezary Piotr, Syców, leśnik
  28. Czartoryski Tytus Henryk, Morzęcin Mały, rolnik emerytowany

Lista nr 3
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

  1. Śmiszek Krzysztof Jan, Warszawa, prawnik
  2. Stożek Marta Magdalena, Wrocław, filolog
  3. Sikora Arkadiusz, Oleśnica, ekonomista
  4. Lubiniecka-Różyło Katarzyna Elżbieta, Wrocław, dziennikarka
  5. Augustyński Iwo Piotr, Wrocław, nauczyciel akademicki
  6. Joks Marlena Ewa, Wrocław, pośrednik w obrocie nieruchomościami
  7. Kozdrowicki Piotr Sebastian, Brzeg Dolny, grafik
  8. Łagowska Anna Katarzyna, Lubań, przedsiębiorczyni
  9. Elsner Wincenty Aleksander, Wrocław, informatyk
  10. Pilny Maciej, Wrocław, architekt
  11. Gajdzińska Anna, Wrocław, analityk treści
  12. Wicha Stanisław, Paździorno, rolnik
  13. Maślak Robert, Wrocław, biolog
  14. Dąbrowska Katarzyna, Wrocław, kasjer sprzedawca
  15. Śmiałek Danuta Maria, Oborniki Śląskie, nauczycielka
  16. Terpiłowska Irena Róża, Wrocław, menadżer
  17. Mincer Tadeusz Albert, Wrocław, nauczyciel
  18. Kordek-Chmielewska Agnieszka Katarzyna, Brzeżany, doradca zawodowy mediator
  19. Olik Waldemar Antoni, Tyniec Mały, przedsiębiorca
  20. Chłódek Agnieszka Barbara, Zabrodzie, lekarz
  21. Markowski Krzysztof, Wrocław, zawodowy działacz organizacji politycznej
  22. Hodowany Andrzej Jerzy, Milicz, technik mechanik samochodowy
  23. Niemiec Jan Mateusz, Wrocław, farmaceuta
  24. Banach Maria Teresa, Groblice, animator kultury
  25. Warzycha Małgorzata Danuta, Siechnice, socjolog
  26. Pelwecki Mateusz Dariusz, Wrocław, technik mechanik
  27. Bobiński Grzegorz Paweł, Radwanice, logistyk
  28. Dziemianowicz-Bąk Agnieszka Ewa, Wrocław, pedagog

Lista nr 4
KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

  1. Tuduj Krzysztof, Prężyce, prawnik
  2. Iwaszkiewicz Robert Jarosław, Wrocław, inżynier budownictwa
  3. Poźniak Łukasz Patryk, Wrocław, bukmacher
  4. Tamulewicz Miłosz Michał, Oborniki Śląskie, technik elektronik
  5. Szokalski Krzysztof Józef, Wrocław, filozof
  6. Fabisiak Michał, Warszawa, architekt
  7. Walczyk Katarzyna Natalia, Wrocław, dyspozytor taksówek
  8. Czech Marta Anna, Wrocław, chemik
  9. Bielecka Halszka Beata, Wrocław, filolog
  10. Zapotoczny Stanisław Józef, Wrocław, adwokat
  11. Rączyński Wojciech Aleksander, Wrocław, technik mechanik
  12. Ludkowski Bogdan, Wrocław, inżynier budowlany
  13. Jagiełło Paweł Jacek, Wrocław, prawnik
  14. Szloser Ewa, Ludów Polski, ekonomista
  15. Chmura Piotr, Iwiny, prawnik
  16. Marszałek Ryszard Marian, Żórawina, prawnik
  17. Jabłoński Wojciech, Łowicz, przewodnik turystyczny
  18. Wróblewska Ewa, Długołęka, tłumacz
  19. Ziółkowska Jadwiga Janina, Sadkówek, nauczyciel języka polskiego
  20. Nowak Adam Krzysztof, Wrocław, inżynier automatyki i diagnostyki
  21. Malara Agnieszka Joanna, Dobrzykowice, filolog francuski
  22. Zieliński Tomasz Antoni, Wrocław, inżynier telekomunikacji
  23. Zarzycka Patrycja, Wrocław, sprzedawca
  24. Chrobot Krzysztof Mieczysław, Wrocław, inżynier budowlany
  25. Brzezińska Olga Anna, Smolec, nauczyciel
  26. Chmielewski Paweł, Wrocław, technolog żywności
  27. Ludkowska Maria, Tąpadła, technik organizacji usług gastronomicznych
  28. Żurek Piotr Grzegorz, Wrocław, kierowca

Lista nr 5
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  1. Schetyna Grzegorz Juliusz, Wrocław, parlamentarzysta
  2. Tracz Małgorzata Elżbieta, Wrocław, specjalista do spraw szkoleń
  3. Jaros Michał, Wrocław, parlamentarzysta
  4. Piechota Sławomir Jan, Wrocław, radca prawny
  5. Młyńczak Aldona Janina, Wrocław, parlamentarzysta
  6. Augustynowska Joanna Wiktoria, Wrocław, ekonomista
  7. Mieszkowski Krzysztof, Wrocław, kulturoznawca
  8. Horodyska Anna Maria, Szczawin, urzędnik samorządowy
  9. Wójcik Krystyna, Pełczyce, ekonomista
  10. Górski Michał Jakub, Wrocław, przedsiębiorca
  11. Żmiejewski Zdzisław Michał, Góra, politolog
  12. Adamczak Wojciech, Jakubikowice, leśnik
  13. Leszczyńska Anna Maria, Oława, specjalista do spraw public relations
  14. Polański Jarosław, Bierutów, politolog
  15. Burdzy Sebastian Robert, Środa Śląska, przedstawiciel władzy samorządowej
  16. Mędygrał Kacper Jan, Wrocław, technolog
  17. Sierpiński Marek Rafał, Kaszowo pod Miliczem, specjalista do spraw logistyki
  18. Zalewski Marek Krzysztof, Wrocław, adwokat
  19. Staszewski Waldemar Zbigniew, Wrocław, choreograf
  20. Mołoń Radosław Tomasz, Wysoka, doradca inwestycyjny
  21. Sobolak Anna Helena, Czernica, inżynier
  22. Makówka Jacek Edward, Wrocław, doradca klienta
  23. Piwko Katarzyna Anna, Wrocław, politolog
  24. Staniów Katarzyna, Wrocław, farmaceuta
  25. Zelinka Ryszard Julian, Oleśnica, nauczyciel
  26. Kropski Łukasz, Siechnice, opiekun klienta
  27. Gilar Daria, Wrocław, urzędnik
  28. Łapiński Marek, Trzebnica, przedstawiciel władzy samorządowej

Lista nr 8
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

  1. Zdrojewska Ewa Anna, Wisznia Mała, radca prawny
  2. Przywara Karol, Wrocław, specjalista ds. stosunków międzynarodowych
  3. Marszałek Janusz, Oleśnica, nauczyciel
  4. Kosterska Barbara, Siechnice, pracownik samorządowy
  5. Ćwiertniewicz Grzegorz Piotr, Wrocław, historyk teatru
  6. Haładaj Krystyna Jadwiga, Raszów, naczelnik wydziału oświaty
  7. Kaczmarzyk-Janczak Elżbieta Zofia, Gajków, śpiewaczka operowa
  8. Potyrała Zbigniew, Twardogóra, inżynier budownictwa
  9. Dolat Agnieszka, Lubiąż, kierownik ośrodka zdrowia
  10. Dyszkiewicz Iwona Elżbieta, Węgry, urzędnik samorządowy
  11. Wybierała Paweł, Milicz, menadżer
  12. Iskra Piotr Paweł, Góra, urzędnik samorządowy
  13. Sało Dorota, Dzierżoniów, ekonomista
  14. Hałas-Koralewska Małgorzata Kamila, Wąwolnica, trener sportu osób niepełnosprawnych
  15. Czapiewski Edward, Wrocław, nauczyciel akademicki
  16. Tomkiewicz Barbara Elżbieta, Wrocław, historyk
  17. Kopeć Antoni, Krzeptów, urzędnik samorządowy
  18. Piontek Jan Feliks, Wrocław, motorniczy
  19. Traczyk Andrzej Jacek, Wrocław, strażak
  20. Pawłowska Agnieszka, Oleśnica, nauczyciel
  21. Hołówka Małgorzata Agnieszka, Borek, ekonomista
  22. Naplocha Agnieszka, Wołów, asystent ds. księgowości
  23. Kurdziel Hubert Kazimierz, Sobótka, urzędnik
  24. Szyler Paweł Tomasz, Zabardowice, kucharz
  25. Stachorzecka Maria Helena, Wrocław, działacz społeczny
  26. Kazikowska Paulina, Kędzie, nauczyciel
  27. Kempa Jarosław Jan, Oleśnica, nauczyciel
  28. Grzegorczyn Jan Marian, Żurawiniec, przedstawiciel władzy samorządowej

W wyborach do Senatu głosujemy na poniższych kandydatów:

Obremski Jarosław Wojciech

Zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Stasiak Dariusz Paweł

Zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

Zdrojewski Bogdan Andrzej

Zgłoszony przez KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

Sprawdź gdzie głosujemy w gminie Sobótka.

1Szkoła Podstawowa Nr 1 w Sobótce, ul. Świdnicka 20, 55-050 SobótkaStałytakSOBÓTKA-ulice: Aleja Świętej Anny, Armii Krajowej, Bolesława Chrobrego, Bolesława Prusa, Cmentarna, Garncarska, Henryka Sienkiewicza, Ildefonsa Gałczyńskiego, Janusza Korczaka, Juliana Tuwima, Juliusza Słowackiego, Krótka, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Metalowców, Mieszka I, Owcza, Panoramy Ślężańskiej, Piastów, Piotra Włosta, Przełęcz Tąpadła, Plac Księdza Józefa Bełcha, ppłk Władysława Kabata, Rubinowa, Rynek, Słoneczna, Starego Dębu, Strzelców, Szkolna, Szmaragdowa, Ślężna, Świdnicka do numeru 34, Świętego Jakuba, Tadeusza Kościuszki, Turystyczna, Wichrowe Wzgórze, Władysława Broniewskiego, Zaułek Mały, Zaułek Słoneczny, Zaułek Świdnicki, Zygmunta Krasińskiego
2Szkoła Podstawowa Nr 1 w Sobótce, ul. Świdnicka 20, 55-050 SobótkaStałytakSOBÓTKA-ulice: Adama Mickiewicza, Brzoskwiniowa, Ciasna, Czereśniowa, Czysta, Dworcowa, Fryderyka Chopina, Gazowa, Jabłkowa, Jemiołowa, Kamienna, Leszczynowa, Malinowa, Morelowa, Nowe Osiedle, Ogrodowa, Orzechowa, Osiedle Górnicze, Parkowa, Plac Wolności, Poprzeczna, Porzeczkowa, Poziomkowa, Przesmyk, Rzemieślnicza, Stacyjna, Stanisława Moniuszki, Strażacka, Tartaczna, Warszawska, Winogronowa, Wisławy Szymborskiej, Wiśniowa, Wrocławska, Zielona, Złota
3Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sobótce, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 19, 55-050 SobótkaStałytakSOBÓTKA-ulice: Akacjowa, Aleja Jana Pawła II, Augustianów, Basztowa, Bociania, Bogusza Stęczyńskiego, Browarniana, Brzozowa, Chabrowa, Choinkowa, Chwałkowska, Figowa, Granitowa, Hołubowiczów, Jastrzębia, Kasztelańska, Klonowa, Kwiatowa, Leśna, Liliowa, Łąkowa, Makowa, Marii Skłodowskiej-Curie, Młyńska, Modrzewiowa, Oliwkowa, Osiedle Browarniane, Osiedle Robotnicze, Pałacowa, Piwna, Polna, Romana Zmorskiego, Różana, Rycerska, Skalna, Skowronkowa, Słowiańska, Słowikowa, Sokola, Sowia, Świdnicka od nr 35 do 55, Świerkowa, Torowa, Wierzbowa, Zamkowa, Ziołowa
4Szkoła Podstawowa w Świątnikach, Świątniki ul. Parkowa 6, 55-050 SobótkaStałynieSołectwa: Będkowice, Księginice Małe, Kunów, Nasławice, Przemiłów, Przezdrowice, Sulistrowice, Sulistrowiczki, Strachów, Strzegomiany, Świątniki, Żerzuszyce
5Szkoła Podstawowa w Rogowie Sobóckim, Rogów Sobócki ul. Szkolna 7, 55-050 SobótkaStałynieSołectwa: Garncarsko, Okulice, Rogów Sobócki, Wojnarowice
6Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Rękowie, Ręków ul. Nasławicka 21, 55-050 SobótkaStałynieSołectwa: Kryształowice, Michałowice, Mirosławice, Olbrachtowice, Ręków, Siedlakowice, Stary Zamek
KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Skomentuj to

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *