Wystawa zdjęć grupy Fototwórcy – „Do mnie ta mowa” – podsumowanie projektu. 3-7 czerwca 2013 – hol Urzędu Miasta i Gminy Sobótka. Zaprasza Biblioteka Publiczna, Urząd i fotograficy.

 

29 maja 2013 r. Biblioteka Publiczna zakończyła autorski projekt edukacyjny "Do mnie ta mowa".

Gościem specjalnym spotkania był prof. Michael Fleischer, który wygłosił wykład "Komunikacja bezmózgowa i style życia w komunikacji".

Z tej okazji zapraszamy do oglądania wystawy podsumowującej projekt, a udostępnionej w holu głównym Urzędu Miasta i Gminy Sobótka, w godzinach jego pracy – 7.30-15.30, w dniach 3-7 czerwca 2013 r.

 

napis-DO-MNIE-TA-MOWA

 

Fotografie zostały wykonane podczas odbywających się w ramach projektu wydarzeń i otwartych dla wszystkich warsztatów fotograficznych. Atrakcją była m.in. możliwość zrobienia sobie bezpłatnej sesji zdjęciowej w warunkach studyjnych lub w plenerze. Wystawa powstała dzięki współpracy Biblioteki z Biblioteką Szkoły Podstawowej nr 1.

 

Autorami zdjęć są miejscowi pasjonaci fotografii i artyści zrzeszeni w sobótczańskiej grupie Fototwórcy /partner Biblioteki/:

 

Justyna Karolina Gałązka http://www.galaz-design.blogspot.com/

Ewa Majcher – Wolska http://www.maxmodels.pl/fotograf-ewamm.html

Jacek Niedzielski jacek.niedzielski@wp.pl

Paweł Młyński

 

Wizerunek osób na zdjęciach oraz zdjęcia objęte są ochroną prawną i mogą być wykorzystane tylko po uprzedniej zgodzie.

Przedsięwzięcie realizowane jest ze środków otrzymanych od Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w ramach Programu Rozwoju Bibliotek Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego realizuje Program Rozwoju Bibliotek, który ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest wspólnym przedsięwzięciem Fundacji Billa i Melindy Gates oraz Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

 

prb

źródło: Urząd Miasta I Gminy Sobótka

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Skomentuj to

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *