XIII Złaz Turystów Pieszych Dolnego Śląska – Ślęża 2014

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w XIII Złazie Turystów Pieszych Dolnego Śląska. Złaz organizowany jest przez Wrocławski Klub Piechurów „PERPEDES” w ramach Dolnośląskiego Zespołu Turystyki Pieszej PTTK i odbędzie się on na terenie Masywu Ślęży w dniu 25 maja 2014r.

 

Szczegóły i regulamin imprezy

Złaz odbędzie się w dniu 25 maja 2014 r.

Zakończenie Złazu o godzinie 13:30 przy Domu Turysty „Pod Wieżycą” w Sobótce.

Sekretariat Złazu czynny będzie w godzinach 13:00 do 16:00 w miejscu zakończenia.

CEL IMPREZY:

Celem imprezy jest aktywny udział uczestników Złazu w popularyzowaniu Ślężańskiego Parku Krajobrazowego i najbliższej okolicy .

Ogłasza się konkurs na opracowanie pisemne przedstawione w dowolnej formie, ujmujące /do wyboru/ różnorodne walory turystyczno – krajoznawcze, przyrodnicze, architektoniczne , historyczną obecność obiektów architektonicznych, kultowych czy też dotyczące postaci osób szczególnie związanych z Polskim Towarzystwem Turystyczno – Krajoznawczym oraz ich związkach z najbliższą okolicą – ujętych w faktach historycznych. Opracowanie może być indywidualne jak też i zbiorowe.

Do udziału w konkursie na opracowanie pisemne, lub przedstawione w dowolnej formie /liczy się pomysł/ szczególnie zachęcamy drużyny szkolne, również mogą w nim uczestniczyć turyści indywidualni.

Za opracowania, które należy przekazać organizatorom Złazu (Oddział Wrocławski PTTK Klub„PERPEDES” kod 50 – 106 Wrocław, Rynek-Ratusz 11/12) do dnia 20 maja 2014r. – przyznane będą nagrody oraz dyplomy.

Zachęcamy również do czynnego udziału /dostępnego dla wszystkich uczestników Złazu/ konkursu turystyczno – krajoznawczego w miejscu zakończenia imprezy.

Zapraszamy!

 

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ