ZAPROSZENIE NA SPOTKANIA KONSULTACYJNE dotyczące prezentacji projektu tworzonej Lokalnej Strategii Rozwoju w obszarze funkcjonowania Lokalnej Grupy Działania Ślężanie w ramach PROW 2014-2020

Zapraszamy serdecznie wszystkie zainteresowane osoby do udziału w spotkaniach organizowanych w gminach należących do Lokalnej Grupy Działania – Ślężanie tj. Dzierżoniów, Niemcza, Łagiewniki, Mietków, Marcinowice, Jordanów Śląski Piława Górna i Sobótka.

W związku z trwającymi pracami nad nowotworzoną Lokalną Strategią Rozwoju dla LGD Ślężanie chcielibyśmy zaprosić Państwa do wspólnej konsultacji głównych założeń tego dokumentu, będących wynikiem pracy zespołu roboczego do tworzenia LSR. W trakcie poprzednich konsultacji zebraliśmy Państwa uwagi i poddaliśmy je głębokiej analizie. Jej wyniki zostały uwzględnione w trakcie tworzenia LSR i przedstawione zostaną Państwu w trakcie spotkań.

Państwa głos w procesie konsultacji wspólnie wypracowanych  założeń LSR jest dla nas niezwykle istotny i w związku z tym mają Państwo realny wpływ na to w jakim kierunku będziemy podążać w kolejnym okresie programowania.

Mamy głęboką nadzieję na zaangażowanie z Państwa strony i pomoc przy tworzeniu nowej Lokalnej Strategii Rozwoju, tak, aby była ona opracowana na miarę potrzeb i oczekiwań mieszkańców z terenu Lokalnej Grupy Działania Ślężanie.

Mają Państwo zupełną swobodę wyboru  miejsca uczestnictwa w spotkaniach konsultacyjnych, można się poruszać po całym terenie Lokalnej Grupy Działania, niezależnie od miejsca zamieszkania.

Aby wziąć udział w spotkaniach nie trzeba się zapisywać, należy tylko przyjść i czynnie uczestniczyć, podpisując listę obecności.

Wszystkie zebrane podczas spotkań informacje zostaną poddane wnikliwej analizie przez zespół roboczy tworzący Lokalną Strategię Rozwoju.

LICZYMY NA PAŃSTWA POMOC W ROZPOWSZECHNIANIU I ZBIERANIU INFORMACJI.

Informacje o terminach i miejscach spotkań z mieszkańcami znajdziecie też Państwo na naszej stronie www.slezanie.eu

Stowarzyszenie „Ślężanie – Lokalna Grupa Działania”
ul. Kościuszki 7/9, 55-050 Sobótka
tel. 71 31 62 171,  e-mail info@sleza.pl
www.slezanie.eu

Harmonogram spotkań w gminah – II tura

Informacja o spotkaniach – Zaproszenie 2

źródło: Urząd Miasta I Gminy Sobótka

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Skomentuj to

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *