Zimowa Wycieczka Biegowa Trzech Króli vol.6

W najbliższą niedziele 6 stycznia odbędzie się kolejna zimowa wycieczka biegowa organizowana przez Adama i Cezarego Cały.

W wydarzeniu na facebooku (oraz poniżej) znajdziecie szczegółową informację o tym wydarzeniu:

https://www.facebook.com/events/1978776985749412/

Od sześciu lat mamy przyjemność zaprosić wszystkich przyjaciół i entuzjastów biegania do wspólnego biegowego obchodzenia Święta Trzech Króli. Można śmiało powiedzieć, że to już pewna noworoczna tradycja – wspólne bieganie w Masywie Ślęży – miejscu gdzie spędziliśmy nasze dzieciństwo.
Coroczna frekwencja i Wasze uśmiechy nie pozwalają nam zaprzestać.
Ubiegłoroczna edycja była bardzo wyjątkowa. Dzięki Waszemu zaangażowaniu i pomocy mogliśmy wspólnie dołożyć cegiełkę do pomocy Iwonie, która pogoniła glejaka!

Jak co roku przygotowaliśmy dla Was dwie trasy, 26km 17km. Szczegóły trasy, przebieg, profil i przewyższenia niebawem.

Jeżeli jeszcze zastanawiacie się czy warto nas odwiedzić zapraszamy do obejrzenia tego co Was czeka na naszych ścieżkach.

Dzięki uprzejmości Ślężańskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sobótce do naszej dyspozycji będzie zamykana szatnia oraz natryski (damskie i męskie), po biegu będzie możliwość skorzystania z sauny odpłatnie.
Po biegu gorąca herbata, grzane wino z miodem oraz pożywna zupa.

UWAGA!
Informacja dla wszystkich:
parking przy ŚOSIR (stadion) w Sobótce (również cały pas trawy w wzdłuż płotu należy traktować jako parking). Opłata za parking wynosi 6zł niezależnie od czasu postoju. Płatne u Pani Gieni w szatni. Uprzejmie proszę wszystkich parkujących o uiszczenie opłaty i potraktowanie jej jako cegiełki za szatnię.

W komentarzach polecamy zorganizować minformacje o transporcie. Stosując w nagłówku[JADĘ] [SZUKAM].

Do zobaczenia w Sobótce.

Adam i Lary

źródło: facebook

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Skomentuj to

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *