3. Półmaraton Henrykowski (3794 zgłoszonych)

Uczestnicy 7. Puffins Półmaratonu Ślężańskiego mają specjalne warunki wysokości wpisowego na 3. Półmaraton Henrykowski. Do końca kwietnia tylko 35zł!

Szczegóły w tekście Arka Trojana poniżej:

Z przyjemnością zawiadamiamy Państwa, że ruszyły już zapisy na kolejną, III edycję Półmaratonu Henrykowskiego… Zawody jak zwykle odbędą się w sierpniu – dokładnie 9 sierpnia w sobotę.
Jak sądzimy nasze ustalenia z „Górą”, jak zwykle sprowadzą po potężnych upałach, deszcz w przededniu startu i rewelacyjną pogodę dla Was biegaczy.
Wszelkie szczegóły pojawiają się sukcesywnie na stronie, którą możecie Państwo teraz spotkać pod adresem:
www.polmaratonhenrykowski.pl
W stosunku do roku ubiegłego, znaczących zmian raczej nie będzie.  Trasa jest ustalona, atest biegowy PZLA jest!
Ciekawostką tegorocznej imprezy jest udział, „Ojca chrzestnego henrykowskiego” Arka Trojana Zadeklarował się, zapisał, wziął za treningi i będzie brał udział w biegu!!!  Co znaczy, że sam będzie odczuwał trudy podbiegów i zbiegów, – czyli trasy, co ją sam układał :)
Oczywiście, jako organizatorzy będziemy go gorąco dopingować. Was też prosimy o słowa zachęty,
Zapraszamy Was do skorzystania z treningu który Arek poprowadzi po  trasie biegu, pierwszy termin został ustalony na 6 kwietnia 2014. W nagrodę za udział w tym treningu zjeść będzie można własnoręcznie upieczone przez Arka rogaliczki, które kuszą na zdjęciu (tak wyglądały w zeszłym roku)
Podobnie jak w roku ubiegłym przeprowadzimy biegi dla dzieci, nowością jest to, że możecie swoją pociechę zapisać po przez formularz biegowy na podstronie Biegi dla Dzieci 2014.
Jak co roku wszyscy Ci, którzy ukończą siódmą edycję Półmaratonu Ślężańskiego, mają zniżkę na wpisowe do biegu w Henrykowie. Jeśli zdecydujecie się na start w Półmaratonie Henrykowskim i wpłacicie wpisowe do 30go kwietnia 2014, to wyniesie ono jedynie 35 PLN >patrz regulamin< , chcemy w ten sposób uhonorować  Wasz start w biegu, który nas zainspirował i podziękować za Henryków J

 

Serdecznie Zapraszamy
Organizatorzy III Międzynarodowego Półmaratonu Henrykowskiego
Arkadiusz Trojan
Dyrektor Sportowy Biegu

www.polmaratonhenrykowski.pl

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Skomentuj to

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *