Akcja – Oddaj krew pod Ślężą

Zapraszamy do zapoznania się z inicjatywą organizacji cyklicznych akcji oddawania krwi w Sobótce: Oddaj krew pod Ślężą

Jak wielu z Was wie w Sobótce nie ma możliwości oddania krwi ratującej życie. Aby to zrobić trzeba wybrać się do punktów krwiodawstwa we Wrocławiu lub Świdnicy, co nie dla każdego z nas jest możliwe.

Praktycznie co roku centra krwiodawstwa apelują z prośbami o oddanie krwi z powodów jej niedoboru. Krew może być potrzebna dla każdego z Nas! Wierzymy że możemy pomóc!

Sobótka to spora społeczność z ogromnym potencjałem i z pewnością jest wśród Nas wiele osób, które zechcą pomóc i podarować ten bezcenny dar potrzebującym.

Jesteśmy po wstępnych rozmowach z Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu. Chcemy wspólnie zorganizować akcję oddania krwi pod Ślężą!

Aby akcja oddania krwi była możliwa potrzebujemy zgromadzić minimum 40 osób które oddadzą w niej krew.

W tym roku chcielibyśmy przeprowadzić pierwszą akcję oddawania krwi i sprawić aby stała się ona podstawą do kolejnych.

Ze względu na złożony harmonogram pracy ekipy wyjazdowej RCKiK Wrocław, a także aby nie zajmować miejsca innym chętnym, termin akcji możemy ustalać dopiero kiedy będziemy mieli pewność, że damy radę zebrać wymaganą grupę dawców.

Zapraszamy was już teraz do wstępnych deklaracji chęci oddania krwi w akcji pod Ślężą. Ponieważ sprawa jest poważna prosimy Was bardzo o równie poważne składanie deklaracji.

Do przeprowadzenia samej akcji będziemy potrzebowali Was, w liczbie minimum 40 osób oraz:

Szczegółowe wymagania dot. lokalu udostępnimy zainteresowanym oraz na naszej stronie www już wkrótce.

Wszyscy chętni do zaangażowania się w naszą akcję są widziani jeszcze chętniej!

Deklarację przyłączenia się do akcji można zamieścić na fanpage akcji na facebooku: https://www.facebook.com/slezanskieserce lub za pośrednictwem formularza na stornie https://slezanskieserce.pl/

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Skomentuj to

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *