5. Ślężański Bieg Młodzieżowy za nami – zobaczcie jak było!

5. Ślężański Bieg Młodzieżowy już za nami! Pogoda tradycyjnie już dopisała, zarówno uczestnikom, kibicom jak i organizatorom. Całą imprezę należy po raz kolejny uznać za naprawdę udaną. Organizatorzy stanęli na wysokości zadania. W ciągu kilku godzin zmieniając Sobótczański Rynek w sportową arenę z prawdziwym świętem biegania dla najmłodszych sportowców!

 

 

Wśród uczestników nie zabrakło sportowych emocji, życiowych rekordów, oraz fantastycznych debiutów w prawdziwych sportowych zawodach. Na mecie wszystkich biegów zameldowało się w sumie 429 zawodników, rywalizowali oni w następujących kategoriach wiekowych!

 

Ślężański Bieg Młodzieżowy cieszy się niesamowitym zainteresowaniem, a najwyższy poziom jego organizacji wytyczył nowe standardy w tego typu imprezach w całej Polsce. Wszyscy uczestnicy, którzy ukończyli bieg otrzymali pamiątkowe medale i koszulki, a po biegu i dekoracji wzięli udział w losowaniu nagród specjalnych – tabletu oraz innych nagród ufundowanych przez sponsorów. Miejsca I – II zostały nagradzane pucharami w kategorii dziewcząt i chłopców (26 klasyfikacji!!)

 

Zapraszamy do galerii zdjęć z biegu:

https://goo.gl/photos/FdrKzZmDy24Tc63P6

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Skomentuj to

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *