Bal Sportowca coraz bliżej – nowe atrakcje, miejsca wyczerpane! 130 osób zapisanych.

heniu Ponieważ limit miejsc został wyczerpany, osoby nie zapisane dotychczas na żadną listę prosimy, aby bez konsultacji z Basztą nie wpłacały pieniędzy na konto !!!

 

Aby urozmaicić wspólnie spędzony czas, tak jak 2 lata temu planujemy szereg atrakcji a wśród nich QUIZ SPORTOWY, którego współautorami możecie być tym razem także Wy. Prosimy o nadsyłanie pytań do quizu SMS’em na numer 513513381 do 12 lutego. Spośród nadesłanych pytań wybierzemy te najciekawsze, a osoby które je przyślą będą miały rzecz jasna większe szanse aby wygrać w konkursie, bo będą znały odpowiedzi.

Pytania i zadania nie muszą być koniecznie o bieganiu wszak na sali będą sympatycy różnych dyscyplin sportowych.

Podczas Balu wybierzemy także osobowość sportową roku 2014 naszej Gminy. Na ten sam numer telefonu (513513381) prosimy przesyłać propozycje kandydatów z krótkim uzasadnieniem wyboru. Potraktujmy to z przymrużeniem oka. Kandydaci nie muszą być ani sportowcami światowego formatu ani też osiągać wyników powalających na kolana. Niech będą to także osoby, które osiągnęły w roku 2014 sukcesy na miarę swoich własnych możliwości a przy tym są mieszkańcami naszej Gminy. Zarówno pytania jak i kandydatury na osobowość sportową roku można przysyłać także mailem na adres: biuro@kbsobotka.pl z tytułem „bal”.

Zapraszamy do wspólnej zabawy i do zobaczenia! Pozdrawiam – Przemysław Demków

Źródło: Strona internetowa Klubu Biegacza Sobótka www.kbsobotka.pl

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Skomentuj to

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *