Górski Maraton Ślężański memoriał Adama Palichleba – video i zdjecia

30.09.2017 r w Sobótce miał miejsce 4 już Górski Maraton Ślężański – memoriał Adama Palichleba. Poniżej przedstawiamy materiał video oraz galerię zdjęć z imprezy.

 

W tym roku rywalizacja odbywała się na trzech dystansach: 10.2 km, 21.8 km oraz 42 km. Trasa na 10.2 km wiodła z Domu Turysty Pod Wieżycą na Ślężę i z powrotem. Trasy półmaratonu i maratonu wiodły dwukrotnie przez szczyt Ślęży oraz Przełęcz Tąpadła. Suma przewyższeń wyniosła odpowiednio: 425 m dla 10.2 km, 950 m dla półmaratonu oraz 1380 m dla maratonu.

W biegu na 10.2 km niespodzianek nie było. Wśród kobiet z KB Sobótka najlepsza okazała się Ania Bagińska, która z czasem 01:09:58 ustanowiła nowy rekord klubu kobiet na tej trasie, zwycieżyła klasyfikację kobiet gminy Sobótka oraz zajęła II miejsce OPEN kobiet. Do poprawienia jej własnego rekordu gminy z zeszłego roku zabrakło niespełna 2 minut. III miejsce OPEN zajęła Aleksandra Dydyna, również z KB Sobótka.

Wśród mężczyzn z KB Sobótka najlepszy okazał się Arek Zub, który wykorzystał superkompensację formy po Maratonie Warszawskim i uzyskał czas 01:04:18, co dało mu I miejsce w gminie Sobótka. To już drugi sukces biegowy Arka tej jesieni. Tydzień wcześniej udało mu się skompletować Koronę Maratonów Polskich.
źródło: KB Sobótka

 

 

 

Galeria zdjęć z imprezy:

 

Więcej zdjęć na stronie:
https://photos.google.com/share/AF1QipNDeDNvsZW4iUy__AGjxTGQEkvPxmksDSUiY3KtbFJxAKDwD3tkz5HM–ap5fXZ_g?key=cHA3YzR6alZTR3BpN1RqSW5wS2dWdmNUNEp6U2R3

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Skomentuj to

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *