Mikołajki na Bielanach

Mikołajki_PH_BielanyZostań pomocnikiem Świętego Mikołaja w Parku Handlowym Bielany!

W najbliższą sobotę (6 grudnia) w Parku Handlowym Bielany dowodzenie przejmie Święty Mikołaj. Gość z Laponii zabierze wszystkie dzieci w bajkowy świat pełen świątecznych atrakcji.

W sobotę (6 grudnia), Park Handlowy Bielany zamieni się w Lodową Krainę. Między 10:00 a 20:00 zapraszamy wszystkie dzieci na spotkanie z wesołymi pomocnikami Świętego Mikołaja, którzy nie pozwolą na chwilę nudy. Poznamy sympatycznego Bałwanka, a także Pingwinka, na którego zła Królowa Śniegu rzuciła okrutny czar, wskutek czego stracił głos. Dzieci zaprzyjaźnią się także z Zimową Wróżką oraz wesołymi Reniferami.
Podczas Mikołajek każde dziecko zostanie pomocnikiem Świętego Mikołaja, od którego dostanie wyjątkową czapeczkę. Przez cały dzień mali asystenci przeżyją moc przygód ozdabiając pierniczki czy malując bombki w towarzystwie wesołych Elfów i Śnieżynek. Nie zabraknie również innych atrakcji i zabaw dla najmłodszych. Zimowe tańce do ulubionych dziecięcych przebojów oraz przeprawa przez tajemniczy tunel to tylko niektóre z nich. A wszystko to w towarzystwie Mikołaja, Pani Mikołajowej i innych bajkowych postaci, z którymi będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Mikołajki w Parku Handlowym Bielany odbędą się w sobotę (6 grudnia) w godzinach 10:00 – 20:00 w głównym pasażu przy Tesco. Więcej informacji na www.bielany.parkhandlowy.pl.

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Skomentuj to

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *