Oświadczenie redakcji www.TwojaSobotka.eu w zakresie usuwania komentarzy oraz dostępności dla chętnych do publikacji.

W odpowiedzi na uwagi związane z usuwaniem komentarzy oraz uniemożliwianiem zaprezentowania stanowiska, zgłoszone przez Komitet Wyborczy Stanisława Dobrowolskiego, Redakcja serwisu www.TwojaSobótka.eu oświadcza:

 

Jako małe lokalne, ale jednak medium od początku staramy się być obiektywni. Staramy się publikować zarówno informacje pozytywne jak również informacje o problemach naszej społeczności. Dowodem na to jest już kilkuletnia publikacja praktycznie wszystkich informacji, które zamieszczane są na stronie www.sobotka.pl!

Dzieje się tak od kilku lat i nie robimy w tym zakresie wyjątków. Dodatkowo jeżeli otrzymujemy, merytoryczne materiały lub odniesienia mieszkańców, mediów czy też urzędów, do mających w naszym regionie zdarzeń, zawsze poddajemy je ocenie, analizie i staramy się opublikować aby informacje te dotarły do naszej społeczności. Jeżeli publikacja nie następuje, zgłaszający zawsze otrzymuje w tym zakresie od naszej Redakcji odpowiedź.

Do naszej redakcji nigdy nie wpłynęły materiały od Pana Burmistrza lub z jego Komitetu Wyborczego. Dlatego też uważamy iż Państwa ocena w tym zakresie jest całkowicie błędna.

W zakresie komentarzy oświadczamy, iż w naszych serwisach nie publikowane są tylko i wyłącznie komentarze będące spamem (setki tygodniowo ) oraz komentarze naruszające dobrą etykietę, kulturę oraz prawo. Usuwanie komentarzy już opublikowanych może nastąpić na wniosek osoby poszkodowanej przez opublikowany komentarz lub np w trybie nakazu bądź wyroku organów administracji państwowej.

Jednocześnie informujemy, iż żaden komentarz Pana Jacka Ostrowskiego nie został z serwisu usunięty, przede wszystkim dlatego, że nie został on przez Pana Jacka Ostrowskiego do serwisu przesłany.

Jedyny komentarz Pana Jacka Ostrowskiego jaki odnaleźliśmy w naszych zasobach, znajduje się na naszym fanpage na fecabooku i nie był on ani usuwany, ani blokowany, ani moderowany.

Dodatkowo, aby proces moderacji komentarzy był jeszcze bardziej wiarygodny, od kilku miesięcy, każdy komentarz niebędący spamem (dodany przez użytkownika), który zostanie zakwalifikowany do usunięcia, pozostawia w serwisie ślad z imieniem lub nickiem osoby, która go opublikowała. Treść jest zastępowana zwrotem „Komentarz został usunięty”.

Przykład takiego działania znajdą Państwo w serwisie.
Jak zawsze zapraszamy do współpracy, a Państwa informacje prosimy zweryfikować.

 

Z poważaniem
Redakcja www.TwojaSobotka.eu

 

 

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Skomentuj to

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *