Powstaje park linowy Wieżyca

Tuż obok schroniska pod Wieżycą trwają właśnie prace nad budową parku linowego.  Jak podają realizatorzy już za 3 tygodnie każdy zainteresowany tego typu rekreacją będzie mógł skorzystać, z  około pół kilometrowej wiszącej wśród drzew ścieżki na której nie zabraknie również miejsca na tyrolkę.

 

Park Linowy „Wieżyca” to moc atrakcji i potężny zastrzyk adrenaliny dla wszystkich spragnionych mocnych wrażeń, bez względu na wiek. Konstrukcja Parku zapewnia świetną zabawę na świeżym powietrzu połączoną z doskonałym treningiem, a grupa wyszkolonych instruktorów gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa. Park Linowy „Wieżyca” może stanowić wspaniałą alternatywę dla żmudnych ćwiczeń na siłowni lub zajęć fitness!

Park usytuowany jest na drzewach w bezpośrednim sąsiedztwie Domu Turysty PTTK „Pod Wieżycą” i jest jego integralną częścią. Składa się z trzech tras o zróżnicowanym stopniu trudności – dziecięcej, średniej i wysokiej – o łącznej długości ponad pół kilometra. Najwyższe platformy znajdują się na wysokości około dwunastu metrów, a liczba dostępnych do pokonania atrakcji przekracza 60.

 

 

Planowane otwarcie już wkrótce, o czym z pewnością będziemy pisali!

 

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ