Ślężański Mnich” 2014 – inauguracja sezonu kolarskiego


Organizatorzy - KS Ślęża Sobótka, Ślężański Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji oraz UMiG Sobótka zapraszają!

Kolarski sezon na światowych szosach już w pełni. Milowymi krokami zbliża się rozpoczęcie sezonu w naszym Kraju.

Po raz dwudziesty siódmy 6 kwietnia 2014 r. będziemy mieli zaszczyt gościć brać kolarską w Sobótce na tradycyjnym „Ślężańskim Mnichu”. Jak zawsze staramy się, aby nasze pierwsze spotkanie w nowym sezonie było ciekawe i emocjonujące.

W tym roku rozszerzamy formułę rozpoczęcia o wyścigi dla amatorów. To kolejna kategoria która obok zawodowców, młodzieży i mastersów będzie mogła poczuć klimat kolarskiej inauguracji sezonu 2014.

Wyścigi rozegrane będą na tej samej rundzie co w roku poprzednim ze startem i metą obok hotelu Sobotel. Spotkamy się z kolejną grupą kolarskich sław przy okazji odsłonięcia tablic w „Alei Gwiazd Kolarstwa”. Więcej informacji na temat tego wydarzenia www.alejaslawkolarstwa.sobotka.pl  na specjalnej stronie internetowej poświęconej temu projektowi.

Na konferencji prasowej zaprezentowane zostaną oficjalnie Mistrzostwa Polski 2014. Atrakcje dodatkowe, kiermasze, stoiska z odzieżą i sprzętem kolarskim spowodują, że każdy znajdzie coś dla siebie. No i oczywiście nie zabraknie rozmów i opowieści po długim okresie zimowych przygotowań, nadziejach planach na nadchodzący sezon.

WAŻNE!!!

W tym roku wprowadzamy obowiązek zgłoszeń elektronicznych. Ma to na celu usprawnienie wydawania numerów i czipów elektronicznych.

Więcej informacji /regulaminy, dokumenty do pobrania, profile tras, zgłoszenia/ na stronie głównej KS Ślęża Sobótka:

http://www.kolarstwo.sobotka.pl/

 

Plakat-rozpoczecie-sezonu-2014_sm

źródło: Urząd Miasta I Gminy Sobótka

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Skomentuj to

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *