Sobótka centrum sportu i rekreacji

O tym że Sobótka staje się prawdziwym Centrum Sportu i Rekreacji nie musimy chyba nikogo przekonywać. Dzięki wysiłkom organizatorów poszczególnych imprez oraz wieloletnim staraniom pasjonatów sportu z naszego regionu praktycznie każda kolejna impreza sportowa cieszy się dużym powodzeniem i wysokim poziom.

Dla naszego regionu każde z tych wydarzeń  to najdoskonalsza forma promocji regionu. Informacje o sukcesie V Półmaratonu Ślężańskiego czy Ślężańskiego Mnicha i ostatnich imprez kolarskich szerokim echem odbijają się wśród sportowej społeczności w całym kraju przyciągając coraz to liczniejsze grono zawodników na kolejne imprezy.

Pamiętajmy też jako mieszkańcy, że imprezy te przyciągają tysiące turystów, dzięki którym nasz region może wreszcie, po kilkunastu latach zaniedbania i cofania zacznie się rozwijać i wykorzystywać swoje niesamowite walory.

Tymczasem dziękujemy wszystkim osobom, prywatnym firmom i instytucjom, które przyczyniają się organizacji tych wspaniałych przedsięwzięć i życzymy dalszych sukcesów.

Redakcja www.twojasobotka.eu

 

 

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Skomentuj to

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *