TURNIEJ FINAŁOWY MISTRZOSTW AGLOMERACJI WROCŁAWSKIEJ W KOSZYKÓWCE

W dniu 10.06.2014r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Siechnicach  w  turnieju finałowym Mistrzostw Aglomeracji Wrocławskiej w koszykówce. W zawodach wzięło udział  8 szkół :

8. SP 1 Sobótka

Zawodnicy rywalizowali w dwóch grupach. My w swojej grupie zajęliśmy III miejsce i w rundzie finałowej walczyliśmy o V-VI miejsce z SP z Kamieńca Wrocławskiego. Niestety  nie udało się tego meczu wygrać i ostatecznie zajęliśmy VI miejsce. Był to nasz pierwszy start w takich zawodach i wynik należy uznać za zadawalający chociaż zabrakło trochę doświadczenia i obycia na boisku. Podkreślić należy fakt, że spotkanie z późniejszym zwycięzcą całego turnieju przegraliśmy tylko różnicą jednego kosza.

Najlepszym graczem z naszej drużyny został Łukasz Bugzel. W nagrodę otrzymał statuetkę oraz piłkę do gry w koszykówkę. Uczestnicy zawodów otrzymali puchary, medale i dyplomy oraz mieli możliwość skorzystania z darmowego cateringu i napojów chłodzących.