Zapisy na nowy sezon JUDO w UKS „Dojo”

Rozpoczynamy nowy sezon JUDO w UKS „Dojo” Sobótka zapraszamy na zajęcia wszystkich zainteresowanych. Tworzymy nowe grupy dla dzieci, młodzież oraz dorosłych (trener Piotr Nowak 795 000 212)

Warto zaznaczyć, że judo to sport rozwijający wszechstronnie. Rozwija nie tylko cechy fizyczne, ale również intelektualne. Uczy i pomaga mądrze rozładować agresję, jest świetnym treningiem charakteru. Dzięki różnym formom treningu: ćwiczeniom ogólnorozwojowym, gimnastycznym, siłowym, zwinnościowym, korekcyjnym i gibkościowym stanowi podstawy do rozwoju wielu cech, m.in. spostrzegawczości i koncentracji. Może więc być elementem kształtowania pozytywnych postaw u dzieci i młodzieży. W rozpoczynającym się roku szkolnym warto znaleźć chwilę na zapoznanie swoich pociech z tą formą ruchu.

Treningi odbywać się będą na Hali Sportowej Gimnazjum Gminnego ul. Świdnicka 20a .Wszystkie treningi dostosowane są do wieku dzieci i młodzieży- istnieje podział na grupy wiekowe (dzieci młodsze, starsze, młodzicy, młodzież). Wszelkie informacje zamieszczone są na stronie www.judosobotka.pl. Można je uzyskać również pod nr telefonu: 603-33-00-31 Bartłomiej Zamęcki (trener)

sport – zabawa – rekreacja

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Skomentuj to

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *