Pensjonat Villa Sobótka

Cechą charakterystyczną i atrakcją krajobrazową jest zwarta grupa górska – Masyw Ślęży. O atrakcyjności tego miejsca stanowi piękno krajobrazu, bogactwo przyrody, osobliwości geologiczne, bogate zasoby czystej wody oraz cenne zabytki archeologiczne, zwłaszcza z okresu kiedy Ślęza była ośrodkiem kultu. Prawie połowa obszaru gminy leży w granicach Ślężańskiego Parku Krajobrazowego, utworzonego w celu ratowania unikatowego krajobrazu i znalezisk archeologicznych. Sobótka położona jest w niewielkiej odległości od ważnych tras drogowych i kolejowych. Jest to doskonałe miejsce dla osób szukających miejsca na złapanie oddechu, a jednocześnie możliwości dotarcia w niecałą godzinę do centrum Wrocławia.

willa-sobotka

Budynek Villi Sobótka został przystosowany do obsługi osób starszych i niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich lub niewidzących/niedowidzących. Ciągi komunikacyjne, drogi ewakuacyjne i pokoje zostaną oznaczone lakierem puchnącym, tzw. lakierem Braille’a. Cały obiekt hotelowy będzie dostępny dla osób niepełnosprawnych dzięki odpowiednio przystosowanej windzie.

Na terenie pensjonatu znajdują się park, ogród, staw/oczko wodne, duża altana z grillem oraz punkt widokowy.

Naszym pensjonariuszom oferujemy:

 

Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 14:00 i kończy dnia następnego o godz. 12:00. W przypadku pobytu weekendowego, zaczyna się on w piątek o godz. 14:00 i kończy w niedzielę o godz. 12:00.
Nasz obiekt jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Chętnie dostosujemy się do Państwa indywidualnych potrzeb np. zorganizujemy kolację, ognisko lub grill.

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz!

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także śledzić komentarze w kanale RSS.

Blog współpracuje z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się na Gravatar.